Contact met DROSTE BEJAH bv Hardenberg


Directie

Eddy Droste

Algemeen Directeur, eigenaar

 +31 523 26 16 46
+31 645 77 26 04

 

  edroste@drostebejah.com

Commercial Manager

Gertjan Vruwink

Commercieel Manager

 +31 523 26 16 46
 +31 523 28 03 07 direct
+31 626 88 69 47 mobiel

 

  gvruwink@drostebejah.com

Verkoopmedewerkers

Rudie Colleije

Verkoopmedewerker binnendienst

 

 +31 523 26 16 46
 +31 523 28 03 04 direct
  rcolleije@drostebejah.com

Leonie Leusink

Verkoopmedewerkster binnendienst

 +31 523 26 16 46
 +31 523 28 03 00 direct
  lleusink@drostebejah.com

Inkoopmedewerkers

 

Boukje van der Klei

Inkoopmedewerkster binnendienst

 

 +31 523 26 16 46
 +31 523 28 03 01 direct
  bvdklei@drostebejah.com

Productie Manager

Albert Overweg

Productie Manager

 +31 523 26 16 46
 +31 523 28 03 05 direct
 

 

  aoverweg@drostebejah.com

Kwaliteit

Gertjan Bril

Medewerker kwaliteit

 

      +31 523 26 16 46
  gbril@drostebejah.com

Logistiek & Werkvoorbereiding

Tim Oude Hengel

Logistiek medewerker

  +31 523 26 16 46
 +31 523 28 03 02 direct
  expeditie@drostebejah.com

Edwin Meijer

Planning & Werkvoorbereiding

  +31 523 26 16 46
  emeijer@drostebejah.com

Brosis.nl Hosting en Design Site to Edit CMS